Dekoder DVB-T2/C HEVC H.265 AB TereBox 2T

Promocja!
129,00 zł brutto

139,00 zł brutto


Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T

 

Najnowszy, hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C (naziemno - kablowy z LAN) z HEVC/H.265 dla Naziemnej Telewizji Cyfrowej (NTC) AB TereBox 2T.

Dekoder telewizji naziemnej DVB-T2/C (HEVC / H.265 l AVC / H.264) AB TereBox 2T

Odbiornik przeznaczony do odbioru sygnału naziemnego i kablowego w najnowszych standardach DVB-T / DVB-T2 i DVB-C z obsługą nowego kodeka H.265 HEVC. Prosty mały dekoder nadaje się również do umieszczenia za telewizorem. Wbudowany czytnik kart, wyjście HDMI, wyjście Scart dla starszych telewizorów, port USB 2.0, optyczne wyjście audio S / PDIF i wejście dla zewnętrznego czujnika podczerwieni (czujnik podczerwieni nie jest dołączony, można go kupić jako akcesorium). Możliwość odtwarzania multimediów w rozdzielczości Full HD 1080p. Nagrywanie programów jest możliwe w czasie rzeczywistym lub programowanie nagrywania z EPG. Przewodnik EPG na 7 dni.

AB TereBox 2T HD to dekoder przeznaczony do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2 z obsługą kodeka H.265 / HEVC, ale także do odbioru DVB-C telewizji kablowej.

Czym jest HEVC/H.265
HEVC od angielskiej nazwy High Efficiency Video Coding określany również jako H.265 to nowa transmisja DVB-T2 z bardziej ekonomicznym kodowaniem, który zmniejsza szybkość transmisji przy zachowaniu porównywalnej jakości obrazu w porównaniu do swojego poprzednika H.264.

Przełącznik HDMI CEC
TereBox T2 posiada system komunikacji HDMI-CEC co umożliwia komunikację poprzez HDMI z telewizorem. Dekoder może mieć pewną kontrolę nad telewizorem, a telewizor może mieć pewną kontrolę nad dekoderem. Urządzenia mogą też automatycznie zmieniać wejście telewizora, gdy muszą coś zrobić.


- 1x Tuner Hybrydowy: DVB-T2 / C (HEVC / H.265 l AVC / H.264)
- 1x Czytnik kart
- 7-segmentowy czterocyfrowy wyświetlacz
- 1x HDMI
- 1x Złącze SCART
- 1x USB 2.0
- 1x Optyczne cyfrowe wyjście audio S / PDIF

Specyfikacja techniczna:
- Marka AB TereBox 2T
- Rozdzielczość Full HD
- Uniwersalny czytnik kart
- Tuner naziemny: DVB-T/T2 HEVC H.264/H.265
- Tuner kablowy: DVB-C
- Wyświetlacz LED
- Wyjście HDMI
- USB 2.0
- Cyfrowy dźwięk SPDIF optyczny
- Analogowe wyjście audio
- Zasilanie zewnętrzne 12V

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama