Wzmacniacz - multiswitch wielowejściowy SWK-9216 MultiBAS

Promocja!
1 849,00 zł brutto

1 850,00 zł brutto


SWK-9216 MultiBAS to nowatorska, przełomowa konstrukcja przeznaczona do budowy zbiorowych instalacji w budynkach wielorodzinnych. Urządzenie integruje w sobie multiswitch kaskadowy 9×16 (dwie pozycje satelitarne, szesnaście wyjść abonenckich) i nowej generacji wzmacniacz WWK-982. Programowanie SWK jest realizowane poprzez zewnętrzny sterownik URC-100 (sterownik ten należy dokupić oddzielnie).

Multiswitch posiada wbudowane nachylenie charakterystyki (sygnały o wyższej częstotliwości posiadają wyższe poziomy w porównaniu do sygnałów o niższej częstotliwości). Taka właściwość, powoduje, że na gniazdku abonenckim uzyskujemy wyrównanie poziomów sygnałów, ponieważ kabel koncentryczny posiada charakterystykę odwrotną do charakterystyki multiswitcha (sygnały o wyższych częstotliwościach są bardziej tłumione w porównaniu do sygnałów o mniejszej częstotliwości).

W magistralach muliswitchowych, oprócz samych urządzeń, istotną rolę odgrywa pewność połączeń. Dlatego zaleca się stosowanie odpowiednio dobranych złącz i gniazd, dających niezawodny i trwały kontakt. Takie parametry zapewniać będzie konstrukcja nowych gniazd zastosowanych w SWK-9216. Pozwala ona na wielokrotne wkręcanie i wykręcanie kabla połączeniowego bez obniżania parametrów prawidłowego i dobrego kontaktu. Dodatkowo gniazda wyposażono w sprężynkę sygnalizującą poprawność połączenia charakterystycznym kliknięciem, co słychać na załączonym materiale wideo.

 

Cechy produktu:

  • wzmacniacz kanałowy i multiswitch kaskadowy dla dwóch pozycji SAT w jednym urządzeniu,
  • możliwość zasilania przedwzmacniaczy UHF napięciem +12V/+24V,
  • diodowa sygnalizacja stanu pracy przedwzmacniacza,
  • najnowsze zabezpieczenia przeciwzwarciowe na wejściach UHF i SAT,
  • zabezpieczenie przeciążeniowe na wejściach UHF i SAT,
  • programowanie – zewnętrzny programator – URC-100.

 

Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego, na którym pokazujemy poszczególne kroki konfiguracji SWK-9216 za pomocą programatora URC-100.

 

POBIERZ KARTĘ KATALOGOWĄ

POBIERZ KARTĘ ZGODNOŚCI

SWK-9216_instrukcja obslugi

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Reklama